Farebná fototapeta Show 452 - samolepiaca na stenu

Zadajte vlastný rozmer:

 cm

39,00 €

vyrobíme a dodáme do 10 pracovných dní doprava od 3€ ale aj zadarmo

Samolepiaca tapeta na stenu podľa vlastného rozmeru.

Interiérový dizajn, to je vlastne akýsi dotyk umenia vo vašej domácnosti. K spokojnému životu a bývaniu totiž prispieva nie len funkčné, ale aj vizuálne hľadisko. To sa, samozrejme, dá riešiť rôzne – formou rôznych doplnkov, kvetín, sošiek, dizajnovo vycibriného nábytku...Toto všetko v interiéroch funguje a vyzerá dobre. Univerzálne riešenia však nie sú na programe dňa, vyladený interiér je treba tvoriť s citom na kombináciu viacerých prvkov. A jedným z nich by mohli byť aj samolepiace fototapety na dekorovanie stien v interiéri.

V tejto kategórii nájdete naozaj kvalitné fototapety na stenu, ktoré v sebe kombinujú skvelú funkčnosť a pôsobivý dizajn. Tento typ tapiet netreba pred použitím nijak aktivovať – lepidlo je na nich nanesené a sú teda pripravené k okamžitému použitiu. Tapety skvele sedia na rovných, suchých a hladkých povrchoch, na ktorých vďaka svojej jemnej štruktúre vytvárajú atraktívne a štýlové pozadie. Sú pomerne hrubé a spoľahlivo odolávajú vode aj oderom, ich čistenie a starostlivosť o ne preto prebieha bez problémov – je možné pretrieť tieto tapety dokonca aj navlhčenou handričkou.

To najdôležitejšie v živote však prichádza vtedy, ak človek otvorí oči. Nie inak je tomu aj v prípade našich fototapiet. Viac ako 1400 samolepiacich fototapiet, zoradených v 20 kategóriách podľa motívov – stačí vám? Vyzdobte si interiér vášho bytu, domu alebo kancelárie skvelými portrétmi, výjavmi z prírody alebo tapetami s prvkami v štýle vintage. Kvalitný materiál a skvelá, ostrá grafika týchto tapiet prospeje každej miestnosti. Fototapety vieme vyrobiť aj na mieru, presne podľa vašich prianí. Dokonca ani počet motívov nie je konečný – máme k dispozícii fotobanku, z ktorej si môžete fotografie vyberať. Ostatné už nechajte na nás a našom tíme, ktorý pre vás vyprodukuje štýlové, moderné a vkusné fototapety na stenu.

Samolepiaca fototapeta na stenu je veľmi kvalitná a hrubá fototapeta. Jej aplikácia je veľmi jednoduchá. Lepidlo už je nanesené na fototapete. Je pripravená k okamžitému použitiu. Môžete ju lepiť na všetky suché, bezprašné a rovné povrchy. Samolepiaca fototapeta na stenu nie je úplne hladká. Má jemnú štruktúru, ktorá zvyšuje jej atraktivitu a pôsobí na stene veľmi štýlovo. Túto fototapetu môžete smelo pretrieť navlhčenou handričkou. Samozrejmosťou je vodeodlnosť a oteruvzdornosť. Vybrať si môžete z motívov v ponuke, prípadne Vám vieme vyrobiť samolepiacu fototapetu na mieru z Vašej fotografie. Nedoporučujeme lepiť na povrchy štrukurované, zrnité a ináč upravované steny. Firma DECOTREND Vám ponúka na výber fototapety podľa použitia vo Vašom interiéri a taktiež možnosť vyrobenia fototapety na mieru. Stačí si len vybrať z našej ponuky, prípadne nás kontaktovať s Vašou individuálnou požiadavkou.

Zadajte si rozmer šírka v cm x výška v cm. Cena foto tapety sa Vám automaticky prepočíta. Uvedená cena bez zadania Vášho rozmeru je za 1m2. Pri odoslaní Vašej objednávky Vám do 24 hodín zašleme na Váš email grafický náhľad na odsúhlasenie, /schválenie/ ako bude fototapeta vyzerať pri Vami zadanom rozmere. Kontrolujte si preto Vašu emailovú schránku, aby sme mohli po odsúhlasení vyrobiť Vašu novú fototapetu čo najskôr.

Ak ste nenašli vhodný obrázok, vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@decotrend.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou. Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

NÁVOD NA LEPENIE SAMOLEPIACEJ FOTOTAPETY   PDF na stiahnutie

Opatrne sťahujeme bielu /zadnú časť fototapety bez vzoru/ zhruba 10 až 15 cm. Odlepenú časť so vzorom priložíme na Vami určené miesto. Pomaly odlepujeme zadnú časť fototapety jednou rukou a druhou rukou hladíme fototapetu smerom od stredu k okrajom a vytláčame vzduchové bubliny. Odporúčame k tomu použiť handričku,tapetarskz valcek. Takto postupujeme až kým celú fototapetu nenalepíme. V prípade, že sa nám počas lepenia spoja dve časti, treba opatrne tieto časti od seba odlepiť miernym napínaním. Fototapety lepíme so založením /preložením/ 1 cm, preto je vhodné pred lepením nasucho skontrolovať spoje. Posúvať jednotlivé časti do seba tak aby Vám sedel vzor. To všetko spravte ešte pred samotným lepením. Keď fototapetu úspešne nalepíte odrežte prebytočné časti fototapety. V prípade, že ste sa rozhodli samolepiacu fototapetu odstrániť doporučujeme ju mierne pred odstránením nahriať. Ak Vám vzniknú počas lepenia nejaké vzduchové bubliny jednoducho ich prepichnite ihlou a vytlačte prebytočný vzduch. Veríme že so samolepiacou fototapetou krásne zmeníte Váš interiér.
 

Dôležité:
Samolepiacu fototapetu doporučujeme lepiť len na všetky suché, bezprašné a hlavne hladké povrchy. Ideálne na nábytok, na vstavané skrine, na šatník, dvere, sklo, zrkadlo, konferenčný stolík jednoducho všetko čo je hladké. Nelepte na štrukturovaný povrch ako je zrnitá stena alebo iná štruktúra steny. Po obdžraní fototapety je potrebné ju skontrolovať, či sú všetky časti fototapety, či je správna farebnosť, alebo či tam nie sú chyby , alebo iné poškodenie. Tovar je možné reklamovať iba kompletný v pôvodnom balení. Skontrolujte si vždy sériu, vzor a farebnosť. Zistite si, či zakúpená metráž tapiet vystačí na vytapetovanie určenej miestnosti. Reklamovaný tovar nesmie byť použitý v prípade reklamácie.To znamená pred samotným použitím tovaru je  potrebné skontrolovať farebnosť, počet kusov a či jednotlivé diely k sebe patria /pasujú/.V prípade že tomu tak nie je /tovar má vady spôsobené výrobou/ môže kupujúci zakúpený tovar reklamovať.Jedná sa hlavne o fototapety, nálepky a obrazy.. Porovnajte si farebnosť viacerých roliek navzájom. V prípade strihania nestrihajte všetky rolky naraz, ale postupne. V prípade, že Vám chýba z nejakého dôvodu časť fototapety, faktúry alebo návodu na použitie urýchlene nás kontaktujte. Reklamovať sa dajú iba celé rolky.Reklamácia sa nevzťahuje na fototapety, ktoré už boli použité (nanesenie lepidla na fototapetu, nalepenie fototapety na stenu a podobne). Za prípadné škody, ktoré nastali pri použití fototapety nezodpovedáme. Je nevyhnutné dodržať pracovný postup a použiť vhodné lepidlo na fototapety.

Samolepiaca fototapeta na stenu má jemnú štruktúru na svojom povrchu. Môžete ju použiť na všetky druhy hladkej steny. Nedoporučujeme lepiť na savé a veľmi savé povrchy ako je napríklad sadrokartón. /Na sadrokartón doporučujeme vliesovú alebo latexovú fototapetu /. Použiť sa dá aj na renováciu nábytku, na vstavané skrine, na šatník, dvere, sklo, zrkadlo, konferenčný stolík jednoducho všetko čo je hladké. Samolepiaca fototapeta na stenu je silná, odolná voči oteru a je samozrejme aj vodeodolná. Kuchynská zástena sa dá skvelo zmeniť aj touto fototapetou ktorú v priebehu niekoľkých minút máte na stene. Ak máte medzi linkou a skrinkami dosku tak aj tu využijete túto fototapetu. Efektom jemnej štruktúry dosiahnete v obývačke, jedálni, detskej izbe nádhernú nástennú dekoráciu, ktorú Vám bude chváliť každý.

Ak ste nenašli vhodný obrázok, vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@decotrend.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou. Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

Vlastnosti - Samolepiaca tapeta

1. Odolnosť voči vode, voči oteru, trvácne farby, umývateľnosť, dlhá životnosť, super vizuálny efekt, ekologická, bez zápachu, vysoká kvalita tlače
2. Gramáž 300g/m2
3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1cm do 133cm.. Ak bude mať tapeta rozmer 260cm x 260cm, bude rozdelená na dve rovnaké časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné aj na manipuláciu a samotné lepenie fototapety.
4. Lepenie je s preložením 1 cm

Na zvýšenie odolnosti fototapety doporučujeme TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie.
Cena laminácie je 8,50 / 1m2
V prípade záujmu o tekutú lamináciu nám to napíšte do poznámky pri objednávke.

Moderné tapety OKO 201 - samolepiaca na stenu

Samolepiaca fototapeta na stenu
39,00 €

Fototapeta Oko 3290 - samolepiaca na stenu

Samolepiaca fototapeta na stenu
39,00 €
39,00 €
39,00 €

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu