Farby, laky, vosky, transfery, pečiatky, formy, drevené výrezy - pomôcky na HANDMADE tvorbu

  1 2  

53 produktov celkom

  1 2  

53 produktov celkom

Kriedové farby, minerálne, metalické aj mliečne farby

- nevyhnutné pri maľovaní nábytku, dreva, látok, skla, plastu, keramiky, podlahy aj stien. Bezpečné pre deti aj pre životné prostredie. Využijete ich pri renovácii nábytku, pri redizajne, pri maľovaní stien aj rôznych bytových doplnkoch. Vďaka rôznorodosti farieb dosiahnete vintage efekt, patinu ale aj moderný vzhľad maľovaných povrchov. 

Farby sú určené pre všetkých handmade tvorcov, pre ľudí, ktorí sa venujú renovácii nábytku, ktorí chcú vytvoriť niečo originálne a jedinečné. Pri tvorbe využívajte rôzne maliarske a kreatívne techniky. Tieto univerzálne farby sa dajú kombinovať,  miešať aj riediť s vodou. Vytvárajte svoje vlastné metamorfózy.

Vosky a laky

Vosky a laky sú potrebné pri dokončovacích prácach na maľovaných povrchoch. Ochránia a zabezpečia drevo, plast, kov,.. Vďaka nim bude farba po dlhé roky pekná a výrazná. Farebné vosky vytvoria na hranách, na dekoroch krásne efekty. Môžete ich tiež vzájomne kombinovať. Vytiahnu kresbu dreva, jeho prirodzený charakter. Dodajú lesk a jemný povrch. V našej ponuke nájdete bezfarebné, tmavé aj farebné vosky.

Transfery na nábytok, drevené výrezy, silikónové formy, pečiatky

Kreativite sa medze nekladú. Pri tvorbe kombinujte okrem šablón na maľovanie aj zaujímavé drevené výrezy. 3d ornamenty, kvety, listy získate pri použití silikónových foriem a pečiatok. Môžete ich aplikovať na obrazy, nábytok, drevo - takmer kdekoľvek. Transfery sú veľmi populárne. Sú čiernobiele ale aj dizajnové farebné. Práca s nimi je veľmi ľahká a výsledok stojí za  to.

Tvorte s nami 

Podeľte sa s nami s vašimi výtvormi! Pošlite nám fotku čo ste namaľovali, navoskovali, ako kreatívne ste zvládli redizajn, či renováciu. Fotky môžete posielať na info@decotrend.sk   Ďakujeme 💗💗💗

Copyright © 2010 - 2023  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu