Dizajnové obrazy na stenu

  1 2 3 4 5  

628 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

628 produktov celkom

DIZAJNOVÉ OBRAZY NA STENU

Dizajn je momentom, ktorý aj z úplne obyčajného príbytku spraví útulné hniezdočko, vyžarujúce to povestné teplo domova. Ak sa radíte k milovníkom dizajnových kúskov, potom ste v našom oddelení dizajnových obrazov správne. Nájdete tu viac ako 1600 skvostných obrazov, okrem iného aj od uznávaných autorov ako Sam Toft, Daniel Del Orfano či Sarah Stokes.

Nečudujte sa, ak by vám niektoré motívy na obrazoch boli známe. Ponúkame totiž aj reprodukcie kultových foto-snímkov, ktoré obleteli svet a získali mnoho ocenení na významných fotografických fórach.

A keďže umenie je širokospektrálne a častokrát nepozná hraníc, nájdete u nás aj obrazy s komiksovým motívom či vyobrazením postáv známych z filmového plátna. Teší nás a sme hrdí na to, že patríme k TOP predajcom limitovaných a licencovaných produktov takých značiek a priekopníkov vo svojom obore akými sú Marvel a Disney.

Správny milovník umenia má v úcte akýchkoľvek umelcov, ktorí posunuli hranice svojho žánru zase o kúsok napred a svojou tvorbou ovplyvnili celé generácie. Dá sa hudba stvárniť na obraze? Určite áno, minimálne v podobe, akú vám prinášame my a naša ponuka. Blondie, Genesis, Pink Floyd a nestarnúci The Beatles či The Rolling Stones – to sú mená, ktoré budú známe aj o 20, 50 či 100 rokov. Ste ich fanúšikmi, prípadne poznáte niekoho, komu by obraz s vyobrazením týchto velikánov hudobnej scény spravil radosť? Tak to je skvelé, pretože ho nájdete u nás.

Prosto a jasne – ak plánujete interiér svojho príbytku skrášliť a oživiť, dizajnové obrazy na stenu by vám rozhodne nemali uniknúť. Pestrosť motívov a farieb je dostatočným predpokladom, že si z našej ponuky vyberie každý. Venujte chvíľku sebe a zavŕtajte sa do stoviek perfektných obrazov. Už máte predstavu o obraze, ktorý by sa hodil ku vám domov? Že nie? Tak načerpajte inšpiráciu u nás.

Hľadáte skvelý interiérový doplnok, ktorý by vaše bývanie povýšil do nových, netušených dimenzií? Práve ste ho našli. Moderné obrazy v našej ponuke sú ako stvorené pre rôzne typy interiérov. Ich zavesením na stenu získa svieži nádych tak moderný interiér, ako aj príbytok v štýle vintage. Spojenie umenia a modernej techniky nám nie je vonkoncom cudzie, preto aj sú naše obrazy tlačené na plátno pomocou moderných digitálnych technológií. Samozrejme, že vysoká kvalita a dokonalé rozlíšenie sú zaručené. Zaveste si na stenu štýlový obraz a pozitívnu zmenu zbadáte okamžite. U nás si skutočne máte z čoho vyberať: či už to budú abstraktné obrazy, za ktoré by sa nehanbil ani kráľ abstrakcie Jackson Pollock, alebo obrazy s motívom prírody, kvetov, architektonických skvostov či ďalšie skvelé diela.

Daruj krv, daruješ život, daruj obraz, daruješ radosť. Áno, aj takto by sa to dalo povedať. Obrazy na stenu sú totiž vskutku netypickým spôsobom, ako si uctiť svojho blízkeho. Darovali ste už niekedy obraz? Tak to skúste. Myslíme si, že príjemne prekvapenie zažijete nie len vy, ale aj človek, ktorého krásnym obrazom obdarujete.

Pracujte na vizuálnej stránke vášho bývania a pretvorte si ho na obraz, ktorý sa páči práve vám. Bývať krajšie totiž znamená bývať lepšie.

Ak ste medzi tisíckami obrazov v našom eshope nenašli ten svoj vysnívaný, ponúkame vám ešte ďalšiu možnosť: Navštívte fotobanku www.fotolia.com a skúste pohľadať vhodný motív tam. Stačí, ak nám zašlete číslo vami vybraného obrázku (nachádza sa v pravej spodnej časti každého obrázku), prípadne link a rozmer obrazu, na email info@decotrend.sk a my vám zdarma zašleme grafický náhľad aj s cenovou ponukou.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu