Blue trees - Paul Gauguin Obraz zs17061

:

28,00 €

vyrobíme a dodáme do 10 pracovných dní doprava od 3€ ale aj zadarmo

OBRAZY NA STENU REPRODUKCIE

Niektorí patrili k absolútnym velikánom svojej doby a celý svet im ležal pri nohách. Iní zase životom len akosi preplávali a zo sveta odchádzali nečujne, zabudnutí. Hovorí sa, že ozajstnú kvalitu a hodnoty preverí až čas. V prípade maliarskeho umenia to azda platí dvojnásobne.

Zavítali ste do oddelenia, ktoré by sme pokojne mohli nazvať aj galériou či výstavnou sieňou nášho eshopu. Nájdete tu reprodukcie obrazov slávnych umelcov. Skrátka, čo meno, to pojem. Originály majú hodnoty desiatok, ba stovák miliónov eur a len naozaj málokto si môže dovoliť vlastniť ich vo svojej zbierke. Reprodukcie týchto diel ale nie sú o nič horšie. Rukopis autorov je na nich jasne badateľný, zato cena je v porovnaní s originálom oveľa oveľa prijateľnejšia. Na akých umelcov a ich diela sa teda môžete tešiť?

• Vincent van Gogh je odborníkmi považovaný za jednu z najväčších osobností výtvarného umenia v dejinách. Aké paradoxné, že počas svojho života predal jeden jediný obraz...Pritom ich namaľoval alebo nakreslil takmer 2000. V našej ponuke nájdete viac ako 100 diel tohto výrazného predstaviteľa postimpresionizmu, vrátane Troch slnečníc či niekoľkých autoportrétov a úžasných krajiniek.

• Leonardo da Vinci bol prototypom osvieteného umelca. Vynikal v architektúre, sochárstve, bol inšpirujúcim vynálezcom, hudobníkom a v neposlednom rade aj skvelým maliarom. Slovom, univerzálny génius. Reprodukcie jeho najslávnejších diel nájdete u nás, vrátane legendami opradeného obrazu Mony Lisy či Poslednej večere.

• Pablo Picasso bol extrémne talentovaným maliarom, ktorý neuznával konvencie a rád sa oddával bohémskemu životu. Aj preto si údajne zvykol vydržiavať niekoľko mileniek...Tak či onak, umenie mal v krvi a prvú výstavu svojich diel usporiadal už ako 13-ročný. Picassove diela sú provokujúce, sú zvláštne, ani jedno však nie je tuctové a bez emócií.

Na Decotrend.sk však nájdete aj mnoho iných, nemenej úžasných reprodukcií od ďalších velikánov umenia ako Monet, Renoir, Klimt, Degas či Gauguin. Aj ich reprodukcie stoja zato!

Hľadáte skvelý interiérový doplnok, ktorý by vaše bývanie povýšil do nových, netušených dimenzií? Práve ste ho našli. Moderné obrazy v našej ponuke sú ako stvorené pre rôzne typy interiérov. Ich zavesením na stenu získa svieži nádych tak moderný interiér, ako aj príbytok v štýle vintage. Spojenie umenia a modernej techniky nám nie je vonkoncom cudzie, preto aj sú naše obrazy tlačené na plátno pomocou moderných digitálnych technológií. Samozrejme, že vysoká kvalita a dokonalé rozlíšenie sú zaručené. Zaveste si na stenu štýlový obraz a pozitívnu zmenu zbadáte okamžite. U nás si skutočne máte z čoho vyberať: či už to budú abstraktné obrazy, za ktoré by sa nehanbil ani kráľ abstrakcie Jackson Pollock, alebo obrazy s motívom prírody, kvetov, architektonických skvostov či ďalšie skvelé diela. Obrazy vieme vyhotoviť aj v trendovom troj alebo päťdielnom prevedení, prípadne podľa vašich požiadaviek.

Daruj krv, daruješ život, daruj obraz, daruješ radosť. Áno, aj takto by sa to dalo povedať. Obrazy na stenu sú totiž vskutku netypickým spôsobom, ako si uctiť svojho blízkeho. Darovali ste už niekedy obraz? Tak to skúste. Myslíme si, že príjemne prekvapenie zažijete nie len vy, ale aj človek, ktorého krásnym obrazom obdarujete.

Pracujte na vizuálnej stránke vášho bývania a pretvorte si ho na obraz, ktorý sa páči práve vám. Bývať krajšie totiž znamená bývať lepšie.

Ak ste medzi tisíckami obrazov v našom eshope nenašli ten svoj vysnívaný, ponúkame vám ešte ďalšiu možnosť: Navštívte fotobanku www.fotolia.com a skúste pohľadať vhodný motív tam. Stačí, ak nám zašlete číslo vami vybraného obrázku (nachádza sa v pravej spodnej časti každého obrázku), prípadne link a rozmer obrazu, na email info@decotrend.sk a my vám zdarma zašleme grafický náhľad aj s cenovou ponukou.

           

Ak máte otázku ohľadom obrazu na stenu napíšte nám na info@decotrend.sk
Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

Obraz na stenu.

Používame plátno ktoré má vysokú belosť a dobrú ohybnosť. Štruktúra plátna imituje maliarske plátno. Je robustné a dobre absorbuje farbivo. Vzhľadom k svojej vysokej kvalite je najpoužívanejšie médium pre výrobu fotografických obrazov.

Plátno je ručne natiahnuté na napínaci rám /blindrám/.
Rám je zo suchého borovicového dreva o šírke 450mm a hrúbke 220mm. Vďaka suchému drevu obraz nie je ťažký.

Na vyhotoveniu obrazu používame zakúpene fotografie vo vysokom rozlíšení. To nám zaručuje ostrosť na obraze.
Boky obrazu sú tiež potlačené a preto nie je vidno napínací rám. Obraz nám na stene vyzerá ako 3D obraz.

Na tlač obrazu používame ekologické farby bez zápachu.

Vyrobený obraz bezpečne zabalíme a pošleme k Vám.
Každý obraz je v priebehu transportu zabezpečený aj poistením.

Obrazy vyrábame na mieru podľa želania zákazníka. Váš nový obraz vyrobíme a doručíme od 2 do 6 dní.

V našej ponuke si môžete vybrať z veľa dostupných rozmerov.
Od najmenšieho 30x30 cm až po najväčší 160x90 cm

Vyrobíme Vám aj obraz z vlastnej fotografie. Stačí nam poslať fotografiu a Vami požadovaný rozmer na info@decotrend.sk

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@decotrend.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948504403, radi Vám poradíme, pomôžeme

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu