Abstraktné obrazy s modernými motívami

  1 2 3 4 5  

198 produktov celkom

17,00 €
  1 2 3 4 5  

198 produktov celkom

Abstraktné umenie zobrazené na obrazoch. Moderná grafika spojená s abstraktnou koncepciou zachytáva línie, moderné vzory, hru farieb. Vitajte vo svete fantázie. Abstraktné obrazy sú ideálnou dekoráciou do moderného interiéru. Unikátne vzory ovplyvnia Vašu predstavivosť a zmysly. Vyberte si z našej modernej galérie abstraktný obraz, ktorý Vám bude dlhé roky robiť radosť. 

Obrazy s abstraktnými vzormi sú novodobým trendom v zariaďovaní interiéru. Prebúdzajú predstavivosť a inšpirujú. Pomocou abstraktnej maľby - farebnej ilúzie alebo geometrických tvarov dokážu nielen vizuálne zaujať, ale tiež vyvolať v nás rôzne emócie. Nepravidelné pásy, čiary, plochy, geometrické tvary alebo farebné škvrny často vytvárajú kompozíciu, ktorá priťahuje pozornosť a vytvára atmosféru.

Obraz s geometrickým vzorom sa hodí do viacerých interiérových štýlov. V minimalistickom duchu podčiarkne výrazný charakter miestnosti. Škandinávsky štýl využíva spojenie farebných trojuholníkov do abstraktných tvarov, vzory origami, hru svetla a tieňa. V klasicky zariadenom interiéri pôsobí abstraktný obraz trochu rušivo, niekedy je však aj to zámerom. Farebné variácie domov oživujú a prinášajú pozitívne vibrácie.

Obľúbenými vzormi na obrazoch sú aj vlny v rôznych farebných nuansách, mozaiky, priestorová ilúzia pôsobiaca ako nekonečná, rôzne škvrny alebo machule neurčitého tvaru. Dynamiku  do interiéru vnášajú expresionistické prvky na obraze - dramatický výraz, deformované kontúry, ostré hrany objektov, kontrastné farby. Takéto obrazy sa umiestňujú do vstupných hál, otvorených priestorov obývačky a jedálne alebo do izby teenegera v podobe výrazných graffitti.

Na stenách si nájdu miesto aj reprodukcie maľovaných obrazov na stenu od  slávnych autorov (Jackson Pollock, Vasilij Kandinskij, Mikuláš Galanda). Abstrakcia využíva rôznorodosť tvarov a farieb, ktoré vo vzájomnej kombinácii prinášajú originálny náboj alebo zmyslový zážitok. Vzory nemožno považovať za nejakú symboliku, zameriavajú sa na vnútorné dojmy a majú byť spätnou väzbou, prepojením medzi ilúziou a percipientom.

Nechajte sa zlákať úžasnými obrazmi a abstraktným motívom. Sú ako hudba, vnímame ich hĺbku a vyvolávajú v nás rôzne emócie.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu