Obrazy na stenu Auto-Moto

  1 2 3  

103 produktov celkom

12,88 €
12,88 €
12,88 €
12,88 €
  1 2 3  

103 produktov celkom

Ak vyberáme obraz, vôbec nemusíme siahať po tradičných a overených motívoch s kvetmi, ornamentami alebo po abstraktných kompozíciách. Môžeme sa chvíľku zamyslieť nad tým, čo máme radi, čo sa nám páči alebo aké sú naše záľuby a štylizovať interiér tak, aby vynikol jeho charakter. Priestor, ktorý odzrkadľuje tieto aspekty, bude pôsobiť nadčasovo a originálne.

Skutočná mužská inšpirácia sú predsa autá

V obývačke fanúšika motorových športov sú zásahom do čierneho moderné obrazy luxusných pretekárskych áut či rýchlych motoriek. Obrazom s auto-moto tematikou môžeme povoliť uzdu svojej fantázii a hoci často si vysnívané auto nemôžeme dovoliť, na obraze môžeme siahnuť aj po najdrahšom a najkrajšom modeli,  o ktorom snívame. Naše obrazy s motoristickými vzormi neukazujú automobily len v svojej plnej kráse, ale sústredia sa aj na výrazné detaily. Môžu to byť napríklad chrómované časti, turbíny lietadla,  auta či snehobiele plachty lode

Spálňa a autá?

Dopravné prostriedky v štýle retro obrazov alebo ilustrácie starožitných áut, vlakov, bicyklov môžu aj v spálni zvýrazniť obľúbený životný štýl majiteľov. Na stene vyzerá zaujímavo aj obraz s fotografiou balónov a vzducholodí. Ak chceme priniesť do miestnosti trochu farebnosti a stlmiť chladný technický dizajn, siahneme po obraze s motoristickým vzorom na pozadí prírody. Takým je napríklad automobil na morskom pobreží, lietadlo medzi oblakmi alebo motocykel zaparkovaný v lese.
Obrazy súvisiace s dopravou sú vhodnou voľbou do služobných priestorov, vedia byť dominantou študentskej izby alebo zvýrazniť mužský element v motorkárskom bare. Výber nástenných plátien do priestorov firiem závisí aj od činnosti, ktorú spoločnosť vykonáva alebo prezentuje. Obrazy automobilov sú ideálne do autosalónov, lode a plachetnice nás  inšpirujú v priestoroch prepravných lodných spoločností. Buďme kreatívni a vytvorme vlastný štýl!

Chlapčenské sny skutočnosťou

Malému obdivovateľovi motorizmu urobí veľkú radosť obraz na stenu s fotkou alebo kresleným obrázkom rýchlych pretekárskych automobilov či motoriek. Existuje nekonečné množstvo možností skrášlenia detskej izby dekoračným motívom vláčikov, autíčok, lietadiel alebo lodiek z obľúbených rozprávok.

Rýchlo a zbesilo - užite si aj vy adrenalín pri výbere obrazov z kategórie auto-moto!

Copyright © 2010 - 2023  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu