Obrazy Lásky, Love, Srdcia, Erotika

  1 2  

62 produktov celkom

17,00 €
  1 2  

62 produktov celkom

Ak hľadáte univerzálny obraz, ktorým by ste osviežili svoj interiér, môžete zvoliť romantické motívy a vytvoriť z jedného alebo viacerých segmentov zaujímavú nástennú dekoráciu. Láska je vyhľadávanou a nevtieravou témou umenia. Evokuje v nás príjemné pocity, pokoj, nehu. Obrazy so zamilovanými vzormi a srdiečkami si nájdu svojho majiteľa v každej vekovej kategórii. 

Láska hory prenáša

Figurálne vzory či fotografie dvojíc prenesené na plátno sú často plné zaľúbenosti a vášne, preto sú vhodné predovšetkým do spální umiestňované samostatne alebo ako viacdielne kompozície s erotickým nábojom. Tento motív sa však bude krásne vynímať aj v  priestoroch obývačky, prípadne bude kútik lásky vítať vás i vašich hostí pri vstupe do príbytku. Vzor srdiečok dokáže vytvoriť okolo nás dokonalú atmosféru, pozdvihnúť náladu alebo zmierniť stres. 

Zamilované obrazy ako solitéry

Romantické motívy spríjemňujú aj priestory spoločenských hál, prijímacích kancelárií, penziónov a hotelov. V rozmerných formátoch dokážu očariť a  pritiahnuť zrak návštevníkov. Srdce ako symbol lásky sa často používa na obrazoch nielen v domácnostiach, ale aj v prostredí inštitúcií, kde je potrebné lásku akýmsi spôsobom privolať, v areáli nemocníc, ústavov pre starších, či v detských domovoch.

Láska ide cez žalúdok

Vaša jedáleň nebude fádna, ak ju budú zdobiť steny s obrazmi stromov so srdiečkami, ktoré vyvolávajú pocit súdržnosti. Rodina sa schádza pri stole naplnenom láskou a správne vybraný obraz môže atmosféru domova a lásky ešte viac podčiarknuť. 

Obraz LOVE ako darček

Originálne obrazy s motívom srdca, zamilovaného páru, dvojice vzájomne prepletených rúk alebo aj abstraktné viacfarebné obrazy sú skvelým svadobným darom. Novomanželom môžu priniesť do bytu pozitívne vibrácie a urobiť spoločný domov romantickou rozprávkou. Navyše, ak im darujete obraz s vlastnou svadobnou fotografiou, bude pre nich skvelou spomienkou. Obrazy na stenu s motívom zamilovanosti sú nadčasové a inšpirujúce. Sú stálicami pri zariaďovaní bytu a vnášajú do interiéru kus srdca. Ak rozmýšľate nad valentínskym darčekom z lásky obraz so srdiečkom to povie za vás.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu