Predaj obrazov s tvárami ľudí a s postavami

  1 2  

60 produktov celkom

17,00 €
17,00 €
17,00 €
  1 2  

60 produktov celkom

Obraz Ľudia

Obrazy na stenu, kde dominujú ľudia, postavy, portréty alebo siluety, vnášajú do príbytku dynamiku a život. Rozprávajú príbehy a zachytávajú momenty. Už starí umelci zobrazovali človeka na svojich maľbách. Plátno s fotografiou človeka dokáže vyjadriť charakter obrazu. Môže prezentovať módu, filozofiu, umenie, najnovšie trendy a ľudské záujmy. 

ĽUDIA NA OBRAZOCH

Ľudia na obrazoch sú stvárnení v rôznych pozíciách, vyžarujú charizmu a isté čaro. Vyhľadávanou je prirodzená krása mužského a ženského tela v intímnych aktoch, presnosť pohybu zachytená pri tanci či v športe. Osobnosť a jej charakterové črty prejavené v portrétoch, fragmenty ľudí na fotografiách, časti tváre, mimika, zmyselné pery, tetovanie, napnutý sval,  zamyslený pohľad.
Vaša spálňa dostane úplne iný vzhľad, ak v nej umiestnite portrét. Obľúbená osobnosť na obraze v študentskej izbe bude motivovať dieťa či tínedžera k dosiahnutiu cieľov. Ak pracujete s klientmi, ktorí k vám prichádzajú, zaveste si do kancelárie obraz s optimisticky naladenou skupinkou ľudí, vplýva to pozitívne na obsluhu i zákazníka.

FOTO OBRAZY 

Obrazy s fotografiami ľudí sú nadčasové, moderné, vhodné takmer všade. Zdobia steny nielen interiéru domu, ale aj spoločenských priestorov, kaviarní, reštaurácií, kliník, posilňovní, kozmetických a kaderníckych salónov či kancelárií. V čiernobielej kombinácii alebo v sépiovom vyhotovení zvýraznia každý interiér.

Pomocou hry farieb a svetla vnášajú obrazy ľudí do interiéru emocionálny zážitok, pocit, že niekto s nami v interiéri trávi čas, robí nám spoločníka a prehovára k nám. Stávajú sa kľúčovými detailami, ktoré dokážu vytvoriť tú správnu atmosféru a kúzlo.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu