Obrazy vnesú do Vášho bytu novú energiu - Zoom zábery

Každý obraz v nás zanechá istý vizuálny dojem. Na niektoré by sme sa mohli dívať neprestajne. Nevieme od nich odtrhnúť zrak a vyvolávajú v nás príjemné pocity. Takýto vplyv majú na nás aj obrazy z kategórie makro zoom
Detaily odjakživa priťahovali ľudskú pozornosť. Fascinujú nás svojím tvarom, farbami či štruktúrou, ktoré si často neuvedomujeme až do momentu, keď ich nevidíme pod lupou alebo mikroskopom. A také je makro – umožňuje nám nahliadnuť do sveta obrov z pohľadu trpaslíka. 
Makro motívy dokážu interiéru dodať ten správny akcent. Vyniknú najmä v minimalistických interiéroch a v prostredí s nádychom retro. Vyberajú si ich zákazníci, ktorí obľubujú moderný dizajn a majú vycibrený zmysel pre detail. Do obývačky vnášajú nádych luxusu, v spálni pôsobia upokojujúco. Izba teenegera takisto ožije, ak zavesíte na stenu obraz s detailnou fotografiou chrómovaného povrchu alebo kryštálu.

Vybraným vzorom môže byť rastlinný prvok alebo zväčšená štruktúra stavby tiel živočíchov, plody, kvety a žilkované listy, organické časti, kvapky vody, ovocie padajúce do jogurtu, zrnká kávy, rozliata farba, prúd vína, kamene, kresby mrazu alebo zaujímavý povrch priblížený makrofotografiou. Obyčajná vec môže na vašej stene vytvoriť umelecké dielo.
Obrazy s realistickými detailnými zábermi sú vhodné nielen do domáceho interiéru, ale aj do spoločenských prevádzok, reštaurácií, cukrární, kaviarní, barov, kúpeľných, masážnych alebo relaxačných priestorov.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu