Čiernobiele obrazy do interiéru

  1 2  

60 produktov celkom

12,88 €
12,88 €
  1 2  

60 produktov celkom

ČIERNO-BIELE OBRAZY na stenu

Monochromatické obrazy na stenu sú určené predovšetkým pre milovníkov klasiky. Nástenné dekorácie v podobe čierno-bielych obrazov vnesú do interiéru nostalgiu, romantiku a kúzlo, ktoré sú charakteristické pre staré filmy a fotografie. Uličky, svetové stavby a mosty alebo detailné zábery na plátne môžu dať vášmu domovu celkom iný vzhľad. Sú vhodným doplnkom do minimalistických, elegantných aj klasických interiérov, vynikajúco zapadajú aj do miestností zariadených v škandinávskom štýle. Čiernobiely obraz s krajinomaľbou podčiarkuje súznenie s prírodou aj v moderných interiéroch. Dopĺňa ich charakter, výborne ladí so zelenými rastlinami, geometricky tvarovaným nábytkom a doplnkami. Kompozícia čiernobielych obrazov vytvára v spálni aj v obývačke príjemné miesto na relax.

ČARO VZORU

Jednoduché obrazy s kontrastnými geometrickými vzormi sú typické aj pre retro štýl, v študentskej izbe alebo kancelárii budú vďaka výrazným kontúram čiernej a bielej pôsobiť sviežo. V luxusnom interiéri môžeme použiť čiernobiele vzory zebry, ktoré sú charakteristické pre štýl glamour. Kvetinové obrazy, ornamenty, pásiky a bodky sú nadčasové a vyniknú takmer v každom priestore.

UNIVERZÁLNOSŤ BLACK and WHITE OBRAZOV

Bytový doplnok v podobe obrazu na stenu s urban motívom alebo s fotografiami panorámy mesta ideálne dopĺňajú steny aj zariadenie nielen v bytových, ale i komerčných priestoroch – v bankách, administratívnych a obchodných budovách, školách či salónoch krásy. Duet čiernej a bielej farby na obraze môže oživiť farebný akcent – detail, ktorý ladí so zvyškom interiéru a zvýrazní jeho dynamiku.

Copyright © 2010 - 2023  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu