Reprodukcie obrazov slávnych umelcov

  1 2 3 4 5  

2193 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

2193 produktov celkom

OBRAZY NA STENU REPRODUKCIE

Obrazy v kategórii reprodukcie sú výborným doplnkom do interiéru. Umenie slávnych maliarov môžete mať aj vo Vašom interiéri. Reprodukcia je digitálne tlačený obraz na plátno vo vysokej kvalite natiahnutý na rám / blindrám /. Ide o verné napodobenie originálu v tlačovej forme na základe originálu. Galéria obrazov umelcov ako Leonardo da Vinci, Klimt, Renoir, Monet, Pablo Picasso a ďalších zvučných mien svetového maliarskeho umenia nájdete v našej bohatej kolekcii reprodukcií.

Niektorí patrili k absolútnym velikánom svojej doby a celý svet im ležal pri nohách. Iní zase životom len akosi preplávali a zo sveta odchádzali nečujne, zabudnutí. Hovorí sa, že ozajstnú kvalitu a hodnoty preverí až čas. V prípade maliarskeho umenia to azda platí dvojnásobne.

Zavítali ste do oddelenia, ktoré by sme pokojne mohli nazvať aj galériou či výstavnou sieňou nášho eshopu. Nájdete tu reprodukcie obrazov slávnych umelcov. Skrátka, čo meno, to pojem. Originály majú hodnoty desiatok, ba stovák miliónov eur a len naozaj málokto si môže dovoliť vlastniť ich vo svojej zbierke. Reprodukcie týchto diel ale nie sú o nič horšie. Rukopis autorov je na nich jasne badateľný, zato cena je v porovnaní s originálom oveľa oveľa prijateľnejšia. Na akých umelcov a ich diela sa teda môžete tešiť?

• Vincent van Gogh je odborníkmi považovaný za jednu z najväčších osobností výtvarného umenia v dejinách. Aké paradoxné, že počas svojho života predal jeden jediný obraz...Pritom ich namaľoval alebo nakreslil takmer 2000. V našej ponuke nájdete viac ako 100 diel tohto výrazného predstaviteľa postimpresionizmu, vrátane Troch slnečníc či niekoľkých autoportrétov a úžasných krajiniek.

• Leonardo da Vinci bol prototypom osvieteného umelca. Vynikal v architektúre, sochárstve, bol inšpirujúcim vynálezcom, hudobníkom a v neposlednom rade aj skvelým maliarom. Slovom, univerzálny génius. Reprodukcie jeho najslávnejších diel nájdete u nás, vrátane legendami opradeného obrazu Mony Lisy či Poslednej večere.

• Pablo Picasso bol extrémne talentovaným maliarom, ktorý neuznával konvencie a rád sa oddával bohémskemu životu. Aj preto si údajne zvykol vydržiavať niekoľko mileniek...Tak či onak, umenie mal v krvi a prvú výstavu svojich diel usporiadal už ako 13-ročný. Picassove diela sú provokujúce, sú zvláštne, ani jedno však nie je tuctové a bez emócií.

Na Decotrend.sk však nájdete aj mnoho iných, nemenej úžasných reprodukcií od ďalších velikánov umenia ako Monet, Renoir, Klimt, Degas či Gauguin. Aj ich reprodukcie stoja zato!

Hľadáte skvelý interiérový doplnok, ktorý by vaše bývanie povýšil do nových, netušených dimenzií? Práve ste ho našli. Moderné obrazy v našej ponuke sú ako stvorené pre rôzne typy interiérov. Ich zavesením na stenu získa svieži nádych tak moderný interiér, ako aj príbytok v štýle vintage. Spojenie umenia a modernej techniky nám nie je vonkoncom cudzie, preto aj sú naše obrazy tlačené na plátno pomocou moderných digitálnych technológií. Samozrejme, že vysoká kvalita a dokonalé rozlíšenie sú zaručené. Zaveste si na stenu štýlový obraz a pozitívnu zmenu zbadáte okamžite. U nás si skutočne máte z čoho vyberať: či už to budú abstraktné obrazy, za ktoré by sa nehanbil ani kráľ abstrakcie Jackson Pollock, alebo obrazy s motívom prírody, kvetov, architektonických skvostov či ďalšie skvelé diela. Obrazy vieme vyhotoviť aj v trendovom troj alebo päťdielnom prevedení, prípadne podľa vašich požiadaviek.

Daruj krv, daruješ život, daruj obraz, daruješ radosť. Áno, aj takto by sa to dalo povedať. Obrazy na stenu sú totiž vskutku netypickým spôsobom, ako si uctiť svojho blízkeho. Darovali ste už niekedy obraz? Tak to skúste. Myslíme si, že príjemne prekvapenie zažijete nie len vy, ale aj človek, ktorého krásnym obrazom obdarujete.

Pracujte na vizuálnej stránke vášho bývania a pretvorte si ho na obraz, ktorý sa páči práve vám. Bývať krajšie totiž znamená bývať lepšie.

Ak ste medzi tisíckami obrazov v našom eshope nenašli ten svoj vysnívaný, ponúkame vám ešte ďalšiu možnosť: Navštívte fotobanku www.fotolia.com a skúste pohľadať vhodný motív tam. Stačí, ak nám zašlete číslo vami vybraného obrázku (nachádza sa v pravej spodnej časti každého obrázku), prípadne link a rozmer obrazu, na email info@decotrend.sk a my vám zdarma zašleme grafický náhľad aj s cenovou ponukou.

           

Ak máte otázku ohľadom obrazu na stenu napíšte nám na info@decotrend.sk
Alebo nám môžete zavolať v pracovné dni /pondelok - piatok/ od 8:00 do 16:00  na telefónne číslo 0948 504 403 radi Vám pomôžeme.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu