Retro obrazy s nádychom nostalgie

  1 2  

43 produktov celkom

  1 2  

43 produktov celkom

Nástenné dekorácie v štýle retro vnášajú do priestoru optimizmus, radosť a čaro charakteristické pre 50-te a 60-te roky. Milujú ich všetci, ktorí radi spomínajú na minulosť. Obrazy v jemných pastelových tónoch dodávajú interiéru výrazný charakter. Vďaka kvetinovým kompozíciám na obraze sa spálňa premení na romantickú, do deja starých filmov sa môžete preniesť prostredníctvom starých čiernobielych fotografií s výrazným farebným akcentom. V ponuke nášho e-shopu nájdete obrazy s rôznymi retro vzormi. 

RETRO JE IN

Retro obrazy sú vyhľadávané a dizajnéri ich často využívajú pri zariaďovaní interiéru predovšetkým vo vintage štýle, v minimalistickom a retro štýle. Študentská izba ožíva komiksovými príbehmi a starými reklamami zachytenými na plátne. Vynikajúco sa hodia do kaviarní, snack barov, štýlových pubov alebo predajní s hudobninami. Častým motívom na obrazoch sú starodávne mikrofóny, reproduktory, magnetofónové pásky a platne, logá a symboly hudobných skupín či vyplazený jazyk. 
Keď sa povie retro štýl, väčšine z vás sa objaví v mysli hudba a film. Na obrazoch vo verejných priestoroch sa často objavuje nezabudnuteľný Elvis Presley, božská Marilyn Monroe, roztomilá Audrey Hepburn alebo legendárny spevák a herec Frank Sinatra. 
Obrazy retro vyvolávajú u každého iné pocity, dokonalým spôsobom zdôrazňujú hodnoty, myšlienky, preferencie a hĺbku osobnosti človeka.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu