Obrazy Mapy sveta

  1 2  

65 produktov celkom

  1 2  

65 produktov celkom

Obrazy Mapy sveta, svetadiely, kontinenty

Obrazy s potlačou mapy sveta, jednotlivými svetadielmi, mapami miest alebo s geografickými motívmi sa dokonale hodia do moderných interiérov v minimalistickom alebo stredomorskom štýle. Obraz s mapou je inšpirujúci a dovoľuje vám spoznať svet bez toho, aby ste vytiahli päty z domu. Historické mapy umožňujú zasa cestovať v čase.

OBRAZ AKO GEOGRAFICKÉ PLÁTNO

V ponuke obrazov s mapami sú inšpirujúce geografické plátna, ktoré skrášlia každú obývačku alebo pracovňu, detskú izbu alebo dokonca kuchyňu. Prinesú nový pohľad na zobrazenie krajiny, územia. Ak obľubujete historické výpravy, obrazy lodí alebo starých máp v štýle vintage sú tým pravý orechovým pre vás.
Siluety kontinentov vyskladané z farebných bodov, vlajok, nápisov, starobylé mapy so symbolmi, politické mapy, alebo fotografie kompasu vo vás prebudia cestovateľského ducha. Sú štýlovými nástennými dekoráciami, ktoré dokážu premeniť monotónnu kompozíciu miestnosti na atraktívny priestor. Pocítite, že ste súčasťou ohromného celku. Niektoré mapy sú pestrofarebné, iné v monochromatickom vyhotovení. V závislosti od druhu mapy sveta môžete vytvoriť zakaždým inú atmosféru v interiéri.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu