Obrazy na stenu motív Príroda

  1 2 3 4 5  

497 produktov celkom

  1 2 3 4 5  

497 produktov celkom

Ten, kto miluje prírodu, zamiluje si aj obraz, ktorý ju stvárňuje. Do mestského panelákového bytu si tak môžete preniesť kúsok pokoja a harmónie. Ak túžite po odpočinku, pohľad na krásne obrazy prírody vás odpúta od každodenných starostí. Ak bývate mimo mesta a obklopuje vás reálna príroda, takýto bytový doplnok bude akoby prirodzenou súčasťou okolia, bude tvoriť jednotu s prírodou. Prostredníctvom zelene na plátne utečiete od stresu, rámusu a problémov priamo do náručia prírody.

Vyberte si motív, ktorý obohatí vašu dušu 

Ak zvolíte veľký formát obrazu, jeho monumentálnosť zosilní hĺbku a vizuálny vnem. V pozorovateľovi zanechá nielen trvalý estetický dojem, ale aj vnútorný zážitok – emóciu. Pohľad na obraz s motívmi matky Zeme vám zaručí oddych, fotografie a krajinomaľby vnesú do interiéru prirodzené prvky života. Krása a divokosť prírody dokážu človeka hypnotizovať, inšpirovať a vytvoriť náladu. Očarujúci východ slnka, brehy riek, pokojné jazerá, farby jesene alebo morské vlny – každý prírodný úkaz vám môže dodať životnú energiu alebo vylepšiť náladu. Predstavte si na chvíľu, že môžete preniesť svoju spálňu alebo obývačku do krásnej kvetinovej záhrady, k vodopádu, do smrekového lesa alebo k horskej bystrine. Vďaka obrazom s prírodnými prvkami ucítite vôňu rannej rosy, teplé pramene slnka a započúvate sa do lahodného spevu vtákov. 

Obrazy s prírodným motívom sa skvele vynímajú v jedálni, v obývačke aj v kancelárii, atmosféru a pohodu vytvárajú aj v kaviarňach, čajovniach, hoteloch či iných spoločenských priestoroch. 
Obľúbenými sú dekorácie na stenu s fotografiami morského móla, krajinky, vodopády, provensálske obrazy s levanduľovými poliami, lesy a hory v každom ročnom období.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu