Obrazy Feng shui, Spa a Wellness

  1 2  

69 produktov celkom

12,88 €
12,88 €
12,88 €
12,88 €
  1 2  

69 produktov celkom

Feng shui je umenie, ktoré predstavujú aj naše obrazy zobrazujúce určité objekty, ktoré sú vo vzájomnej harmónii. Môžu to byť rôzne kompozície s kameňmi, ale aj prírodné motívy, stromy, siluety. Obraz inšpirovaný feng šuej umením symbolizuje súlad elementov vôkol nás.

FENG ŠUEJ - čínske umenie

V kategórii Feng shui vám ponúkame obrazy na stenu, ktoré súvisia s relaxom a premenia vašu spálňu alebo obývačku na miesto, kam sa bude chcieť každý vrátiť.
Obklopte sa atmosférou pokoja, pocíťte zmyselnú vôňu éterických olejov a preneste sa do sveta wellness. Spojenie vody, kvetín a neživej prírody na obraze je pohladením pre dušu. Pri pohľade naň môžete relaxovať alebo vás, naopak, povzbudí a naplní energiou. Čas sa zastaví a stres sa stane neznámym pojmom.
Luxusné obrazy s motívom feng shui vás odtrhnú od každodenných problémov a dovolia vám oddýchnuť si. Sú ideálne do priestorov masážnych salónov a wellness, kde je neobyčajne dôležité vytvorenie pokojnej a pohodovej atmosféry. Vďaka týmto motívom sa klienti radi odovzdávajú do rúk kvalifikovaným masérom a terapeutom.

Obraz ako symbol rovnováhy

Oľúbeným motívom na obrazoch sú aj symboly rovnováhy  – jin a jang. Vyžarujú silu a vzájomne sa dopĺňajú, harmonizujú. Ak chcete do svojho interiéru privolať priaznivú energiu, zvoľte obrazy s tematikou feng-šuej. Vytvorte doma pocit pohodlia prostredníctvom inšpirujúcich obrazov.

Copyright © 2010 - 2023  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu