Športové obrazy na stenu

  1 2 3 4  

140 produktov celkom

17,00 €
  1 2 3 4  

140 produktov celkom

Zaujímavé obrazy so športovou tematikou – to je to pravé orechové pre fanúšika každej športovej disciplíny. Bez ohľadu na to, či milujete futbal, hokej, basketbal, tanec, horolezectvo, plávanie, golf, šach, cyklistiku, rybárstvo alebo extrémne športy, z našej ponuky si určite vyberiete. Úspešní hráči a športové náradie na obrazoch sú vyhľadávaným motívom nielen v interiéroch bezprostredne zviazaných so športom, ako sú posilňovne, kluby, šatne, ale aj v byte či dome športového fanúšika. V monochromatickej tlači znásobujú charakter interiéru. 

EMÓCIE A ŠPORT

Obrazy nad posteľ nabité entuziazmom a vášňou k športu skvele oživia detskú izbu alebo izbu teenegera. Obľúbené športové hviezdy na obraze sú štýlovou nástennou dekoráciou, a zároveň motivujú k tréningom, zdolávaniu prekážok a dosahovaniu cieľov. Gól, víťazstvo, rekordy, eufória, radosť, odvaha, rešpekt – to sú pojmy, ktoré pozná každý fanúšik.
Obrazy s motívmi futbalového ihriska, fotografie motorkárov, snowboardistov či hokejového zápasu sú plné dynamiky a energie. Horolezectvo, skok s padákom, jazda na štvorkolke alebo bangee jumping sú symbolom slobody, napätia a adrenalínu. Jachtárstvo, golf a turistika zasa vyvolávajú pocit pokoja a relaxu

ŠPORT AKO DARČEK 

 Ak vo vašej ratolesti drieme športový duch a sníva o kariére  športovca, iste ho poteší originálny darček v podobe veľkoplošného obrazu na stenu. Dievčatá netvoria výnimku. Mužské i ženské športové vzory často zdobia steny dospievajúcich slečien. V romantickej dievčenskej izbe vyniknú motívy súvisiace s tancom a baletom, fotografie akvabel alebo streetdance obrazy.
Športové náčinie alebo náradie zaujímavo dopĺňa interiér miestnosti a nesie v sebe motivačné posolstvo pohybu. Sú to predovšetkým lopty, basketbalové koše, golfové palice, snowboard, skateboard, činky, šachové figúrky alebo baletné špičky. Výber je naozaj nekonečný a inšpirujúci.

Copyright © 2010 - 2024  Decotrend

Web stránky Neonus s.r.o. Hosting Firmhosting.eu